Digitus HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable Black HDMI to HDMI 2 m
- TootjadDigitus
- Mudel: AK-330114-020-S
- Saadavus: 5
-
3€
Digitus HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable Black HDMI to HDMI 2 m
| All | |
| Brutokaal | 0.087 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 120 mm |
| Gross height (mm) | 20.00 mm |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Muud funktsioonid | Support up to 1080p with 60Hz Support 3D Support Audio Return Channel (ARC) |
| Netokaal | 0.081 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2769 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| PET | 14.00 g |
| Pistmik 1 | HDMI male (type A) |
| Pistmik 2 | HDMI male (type A) |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Producer product family | HDMI High Speed with Ethernet Connection Cable |
| Producer product name | AK-330114-020-S |
| Taara kaal (kg) | 0.006 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | HDMI to HDMI |
| Volume (m3) | 0.000312 m |
| WEEE maks | No |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
Sildid: digitus hdmi high speed with ethernet connection cable black hdmi to hdmi 2 m, ak-330114-020-s, digitus, audiovideo kaablid




